bosanski
čeština
Dansk
deutsch
english
español
français
hrvatski
italiano
magyar
nederlands
Norsk
polski
português
român
shqiptar
slovenščina
slovenský
suomalainen
svensk
Türk
Việt
ελληνικά
Беларускія
български
русский
српски
Український
भारतीय
ภาษาไทย
中国的
日本人
Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++ Cloud 2.0 (CloudToken) ortakları bu web sitesini verileri ve Referral-Code ile kullanabilirler. +++ Bilgi +++

CLOUD 2.0 (Cloud Token) Bonus Programı - Pazarlama Planı / Dağıtımcı Tazminat Planı CTO - Apple APP Store + Google Play - Ortak komisyonlarının günlük ödemesi. Örneğin, doğrudan ortaklarınız için kazandıklarında% 100 bonus alırsınız.


Türk, Turkish - Turkey,
Yönlendiriciler ve distribütörler, pazarlama planı / ücretlendirme planı ile ilgili tüm bilgileri ve detayları burada bulacaklardır.: Ortak olarak para kazanın. Pazarlama planına göre, 21 seviyeden fazla komisyon ödeniyor. CTO Türkiye, Turkey
Greek, Vietnamese, Ukrainian, Turkish, Thai, Slovenian, Slovak, Serbian, Russian, romanian, Portuguese, Polish, Norwegian, Hungarian, Japanese, Italian, Swedish, spanish, english, Dutch, Croatian, hindi, French, Finnish, danish, Chinese, Czech, Bulgarian, Bosnian, belarusian, Albanian, German,
Ev - CLOUD 2.0 (Cloud Token) Bonus Programı - Pazarlama Planı / Dağıtımcı Tazminat Planı CLOUD 2.0 açılış sayfası - CLOUD 2.0 (Cloud Token) Bonus Programı - Pazarlama Planı / Dağıtımcı Tazminat Planı
CLOUD 2.0 (CloudToken)
Ortaklık Programı
CLOUD TOKEN'i önerin ve çekici bonuslar alın!

Cloud Token şu anda Jarvis-AI botundaki depozitolarda% 6-12 aylık bonus öder. Alt sıranızdaki ortaklara yapılan ödemeler size 21 seviyeye kadar ortak bonusu verecektir.

Bonus kazandığınız kaç seviye, kendi "aktif" doğrudan ortaklarınızın sayısına bağlıdır (seviye 1). Aktif ortaklar, botta en az 500 $ 'lık depozitolu ortaklardır.

Bonus ödemesini ortaklarınız depozitolarını bottan çekmediği sürece alacaksınız (pasif gelir). İş Ortağı Bonusu cüzdanınıza günlük olarak ödenir ve istediğiniz zaman serbestçe elden çıkarabilirsiniz.
Cloud Token bonus programına katılmanın koşulu, sizin aktif bir ortak olmanızdır.Bonus Planı CLOUD TOKEN
 
Bonus
Yeterlilik
1 seviye
100%
1 kendi doğrudan aktif ortağı
2 Seviye
50%
2 doğrudan aktif ortak
Seviye 3
5%
3 doğrudan aktif ortak
Seviye 4
5%
4 doğrudan aktif ortak
Seviye 5
5%
5 doğrudan aktif ortak
6 Seviye
5%
6 doğrudan aktif ortak
Seviye 7
5%
7 doğrudan aktif ortak
Seviye 8
5%
8 doğrudan aktif ortak
Seviye 9
5%
9 doğrudan aktif ortak
Seviye 10
5%
10 doğrudan aktif ortak
11 Seviye
5%
11 doğrudan aktif ortak
Seviye 12
5%
12 doğrudan aktif ortak
Seviye 13
5%
13 doğrudan aktif ortak
Seviye 14
5%
14 doğrudan aktif ortak
Seviye 15
5%
15 doğrudan aktif ortak
Seviye 16-21
5%
16 doğrudan aktif ortak
Evet, doğru okudun!
Cloud Token’e gönderme yapan bir kişi olarak, doğrudan ortaklarınızın Jarvis AI botunda yatırdıkları parayla aynı% 100 bonus alacaksınız.

örnek:
Doğrudan iş ortaklarınızdan biri Jarvis AI-Bot teklifini kullanmak istiyor. Bunu yapmak için, Cüzdandan 0.5 BitCoin'i Jarvis AI botuna transfer eder ve günlük% örneğin% 0.33 (aylık% 10) bonus alır.
Eşinize yıllık prim ödemesi daha sonra yaklaşık 0.5x365x0.0033 = 0.60225 BTC'dir. 11.000 dolarlık bir bitcoin oranında, bu yılda 6,625 dolarlık bir ödemeye eşittir.

Yönlendirici, cüzdanına günlük ödeme ile aynı miktarda bir ortak olarak bonus alır - ortağı bot parasını değiştirene veya başka bir yerde kullanana kadar.

CLOUD TOKEN'i önermek neden bu kadar kolay?
  • Yalnızca ek kazançların gerçekleştirilebileceği başka bir güvenli cüzdana geçmeniz önerilir.
  • Paket satışı yok, yatırım yok, emir yok ve geleceğe dair söz yok.
  • Yüksek kazançlı bonuslar ve günlük ödeme ile en basit tazminat planı.

Genişletilmiş bonus planını indirin (liderlik bonusları dahil) - İngilizce
Kayıt Talimatları
Referral-Code: 1070748526

CLOUD 2.0 (Cloud Token) Bonus Programı - Pazarlama Planı / Dağıtımcı Tazminat Planı - Yönlendiriciler ekibimize kaydolurken ücretsiz bir web sitesi / açılış sayfası alırlar - XXXrylicX ile. Para kazanmak daha da kolay.


CTO -Yunan, Vietnam, Ukrayna, Türk, Tayland, Sloven, Slovak, Sırp, Rus, romanian, Portekizce, Polonya, Norveç, Macar, Japon, İtalyan, İsveç, İspanyolca, İngilizce, Hollanda, Hırvat, Hintçe, Fransız, Fince, Danimarkalı, Çin, Çek, Bulgar, Bosna, Belarus, Arnavut, Alman, Türkiye, Turkey
Türk, Turkish - türkiye, tuerk - crypto wallet
tuerk - cannabis plants
tuerk - cannabis markt participation

Ücretsiz ekip web sitesi isteyin
Referral-Code'iniz ve diğer pazarlama materyallerinin bulunduğu bu web sitesi, daha önce burada Cloud Token 'e kaydolduysanız ücretsizdir.


 

Bu web sitesi IS-R’in bir hizmetidir.
CLOUD TOKEN'İN BAĞIMSIZ ORTAKI
Referral-Code : 1070748526


 
Teşekkür ederim!

Başarınız için belirleyici olan güçlü bir ekip.
Bu ana sayfayı ücretsiz olarak ek açılış sayfaları ve daha fazla pazarlama materyali alacaksınız.


E-posta adresinizi girin:


.

Cloud 2.0 (CloudToken) in Google Play + Apple APP Store - CTO :21 nesiller boyunca bonus kazanan ustaca bir tazminat planı / pazarlama planı olan bir ortaklık programı. - Tavsiye ettiğiniz şey, ek kazançların gerçekleşebileceği başka bir güvenli cüzdana geçmek. Parsel satışı yok, emir yok, yatırım önerisi yok, gelecek vaat yok. APP önermek için tek başına bonus planı ile para kazanın. : CLOUD 2.0 (Cloud Token) Bonus Programı - Pazarlama Planı / Dağıtımcı Tazminat Planı !


Türk, Turkish - Turkey, Türkiye, Turkey
/ German, Albanian, belarusian, Bosnian, Bulgarian, Czech, Chinese, danish, Finnish, French, hindi, Croatian, Dutch, english, spanish, Swedish, Italian, Japanese, Hungarian, Norwegian, Polish, Portuguese, romanian, Russian, Serbian, Slovak, Slovenian, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese, Greek, Ustaca Tazminat Planı ve Pazarlama Planına (CTO) göre Cloud 2.0 (Cloud Token)'i önererek cazip komisyonlar elde edin.

Copyright © 2022            Cloud 2.0 - Şartlar ve koşullar